Esenyurt forklift vinç kepçe operatörlük kursu

Forklift ehliyeti, Kule vinç belgesi,  Personel yükseltici platform ehliyeti, Makaslı platform manlift ehliyeti Türü iş makineleri için Esenyurt İlçesi civarı Kursumuzu arayıp İş makineleri hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Olcay İş Makineleri Kursu 2013 Yılından bu güne İş makineleri eğitimlerini düzenli olarak yapmakta olup. Teorik Kurs Eğitimlerimizi Güngören de Kurs merkezimizde Uygulama İş makineleri kullanma eğitimlerimizi Arnavutköy İlçesinde bulunan İş Makinaları Eğitim alanımızda vermekteyiz.

Özellikle forklift ehliyeti Operatörlük Belgesi kurs ücretlerimizi öğrenmek için size bir telefon kadar yakınız. Olcay iş makineleri kursumuzu

Sabit Telefon: 0212 554 31 31 veya

Gsm Telefon: 0505 697 38 04 yada

Whatsapp Hattı : 0505 697 38 05 ten ulaşabilirsiniz.

G sınıfı ehliyet İş Makinesi Ehliyeti Güncel fiyatlarımız hakkında Esenyurt ve civarından arayıp öğrenebilirsiniz.

Ayrıca İş makinası operatörlük belgesi G sınıfı ehliyet ücreti haricinde her hangi bir ad altın başkaca bir ücret talep edilmez.

İş makinesi operatörlük sertifikası uygulama direksiyon eğitimi için İş makinesi Kursu ücretinin haricinde eğitim ücreti diye hariçten bir para istenmez.

 Olcay İş makineleri Kursu olarak Kule Vinç operatörlük belgesi, Forklift Operatörlük belgesi, Kepçe operatörlük belgesi, Mobil Vinç Operatörlük belgesi,Lastikli Ekskavatör Operatörlük belgesi, Sepetli Vinç Operatörlük belgesi, manlift operatörlük belgesi , Tavan Vinci operatörlük belgesi, Paletli ekskavatör belgesi, Beko loder Operatörlük belgesi, Loder Operatörlük belgesi Belgelerini Vermekteyiz

 

bekoloder1

 

Esenyurt a yakın operatörlük belgesi veren kursumuz İstanbul ili  Güngören İlçesinde Güngören Merkez Karakolu yanında faaliyet göstermekte olup Esenyurt ve civarı operatörlük, mobil vinç, kule vinç, hiyap kamyon üstü vinç, kazıcı yükleyici, jcb, beko loder ehliyeti operatörlük belgeleri vermeye yetkili ( ruhsat örneğimiz ) İş makinesi operatörlük ehliyet belgesi vermeye yetkili nadir kurslardan biridir.

operatorlukkursu

 

Kaldırma – Yükleme – İstifleme ( Forklift belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma – Yükleme ( Mobil Vinç belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma, Taşıma Raylı Sistem Köprülü Vinci ( Tavan Vinci belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma Yükleme ( Personel ve Yük Yükseltici belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma Yükleme ( manlift belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma-Yükleme( Kule Vinç belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Ekskavatör belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Kanal Kazıyıcı (Beko Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Yükleyici (Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir