Tavan Vinci Operatörlük Belgesi

 

Tavan vinci operatörlük belgesi nasıl alınır , Tavan Vinç sertifikası başvuru şartları, Tavan Vinç kullanma sınavları nasıl yapılır tavan vinci türü yükleme kaldırma iş makinaları tavan vinci belgesi hakkında sıkça sorulan soruların cevapları…
** Tavan Vinci operatörlük sertifikası almak için gereken şartlar.. **
1- 2 Adet Fotoğraf
2 Adet Birbirinin Aynı Vesikalık Fotoğraf : Yeni çekilmiş ve yüz kısmı ön cepheden çekilmiş vesikalık fotoğraf olmalıdır.
2- Diploma : Asıl Belge veya Noter Tasdikli
DİPLOMA,TASDİKNAME,GEÇİCİ MEZUNİYET BELGESİ,ÖĞRENİM KAYIP BELGESİ NOTER TASTİKLİ veya Asıl Belge ,AÇIK LİSE veya ÜNİVERSİTE’ de okuyanlar ÖĞRENCİ BELGESİ 2 ADET almalıdır.
En az İlkokul mezunu veya 2.kademe okur yazar belgesi olanların kayıtları yapılmaktadır ..

3- Sabıka Kaydı (Verileceği kurum kısmına EHLİYET için yazılması gerekmektedir.)
SABIKA KAYDI BELGESİ : Sabıka kaydı dilekçesine konusu : “ EHLİYET “ Olacak,

4- “ G “ Sınıfı Sürücü Olur Sağlık Raporu ( 2 suret ) : İstanbul ili il sınırları içinde Sağlık Bakanlığı izinli Özel Hastane ve kliniklerden v.s. alınabilir.;( SAĞLIK RAPORU AİLE HEKİMLERİNDEN ÜCRETSİZ ALINABİLMEKTEDİR )

5- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
NÜFUS CÜZDANI Fotokipisi : Nüfus cüzdanının veriliş tarihi 10 yılı geçmiş olmamalıdır

SINAV PROGRAMI

Tavan Vinci operatörlük belgesi sınavları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İstanbul Güngören İlçesindeki kurs binamızda yapılacak olup. Sınav günü ilk olarak teorik sınav yapılacaktır, teorik sınavda başarılı olan kursiyerler uygulama sınavına girecektir. Her iki sınavda da başarılı olan kursiyerlerin tavan vinci sertifikaları sınav tarihini takip eden 15 gün içinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanır ve kursiyerlere teslim edilir. Teorik sınavda 50 adet soru sorulmaktadır. Geçer not 70 dir Uygulama sınavında da geçer not en az 70 puandır.
Bakınız Tavan Vinci Operatörlük Belgesi

tavan vinci operatör belgesi  tavan vinci operatörlük belgesi  tavan vinci kullanma belgesi  tavan vinci kullanıcı belgesi

Tavan Vinci  Belgesi Ehliyet’e İşletme :
Tavan Vinci operatörlük sertifikasının ehliyete G sınıfı sürücü belgesi olarak işletilmesi şart değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir